Garmiňácké odznáčky jako odměna za dobré výsledky v aktivitách

7.6.2018
Už delší dobu rozdává Garmin odznáčky za vaše úspěch v aktivitách či za nachozené kroky, což by vás mohlo motivovat k lepším výkonům
Odznáčky Garminu

V mobilní aplikaci si můžete prohlédnout seznam odznáčků, které jste získali. Odznaky jsou zobrazeny i u konkrétních aktivit

Ani nevím kdy, ale od jisté doby začal Garmin po dokončení aktivity dávat za vaše výkony v aktivitách odznáčky. Není nutné se nikam přihlašovat, stačí jednoduše dokončit aktivitu a dosáhnout v ní nějakého výsledku, který je odměněn odznakem. 

Odznáčků je celá řada, hodnotí se délka aktivity, rychlost, výkonnost či srdeční tep, odmenu můžete dostat i za určitý počet nachozených kroků či za to, že jste vyrazili ráno hned po snídani. Pro každý typ aktivity jsou vlastní odznáčky, takže pokud současně běháte, plavete či jezdíte na kole, získáte odznáčků více, než když provozujete aktivitu jenom jednu.

Každý odznak má navíc určitý počet bodů, jeden až tři. Jakmile nasbíráte dostatek bodů, posouváte sena vyšší úroveň. Seznam odznáčků a bodů je vidět ve vašem profilu na webu či v mobilní aplikaci. Zde si můžete každý odznáček rozkliknout, takže zjistíte, co daný odznáček znamená.

Zajímavý je i žebříček vašich připojených kontaktů, kde se můžete podívat, jak si stojíte. Pro někoho motivace, pro někoho přesný opak. 

Tagy: