Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Víte co nechápu? Chytré hodinky nemám primárně pro čas, mám je právě pro jejich chytré funkce, kterými se výrobci chlubí aby prodali co nejvíce... Tudíž nechápu proč bych měl tyto funkce vypínat včetně notifikací kvůli kterým hodinky mám. To si můžu koupit mechanické s rucickami s baterií na deset let.... Spíš výrobci by se měli snažit aby jejich výrobky vydržely dlouho nabité... Narvat hodinky funkcemi a mít slabou baterii je kontraproduktivní
Vaše jméno, přezdívka: 
Crossthefall

Jenže žádné hodinky Garminu nemají slabou výdrž. I v plném nasazení dokážou vydržet několik dní, či dokonce týdnů. Ale někdy je prostě potřeba víc energie a proto je dobré vědět, jak na to.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

No, asi proto, že tohle nejsou chytré hodinky, ale sport tester. A tenhle má funkce, jako je úsporný režim, například proto, aby ve chvílích, jako je třeba noc, kdy člověk spí, zbytečně neběželo to, co vlastně nevyužíváš, a tak se dala uspořit nějaká energie. Ovšem opět – nemusí to být pro každého, ale ten, kdo to chce využít, to využije.
Vaše jméno, přezdívka: 
karlos

No já jsem každopádně rád, že i Fénix 8 mají úsporu ve spánku a že se to podařilo najít. Nechápu, proč to nedali do režimu zamření, když tam jsou jinak všecky položky stejné jako v doplňku spánku.
Vaše jméno, přezdívka: 
Pepa

Trochu mě zaráží představa, že bych si pořídila takové hodinky, abych je nevyužívala na plno a snažila se povypinat plno věcí, které hodinky nabízejí.
Vaše jméno, přezdívka: 
Gábina


Já používám úsporný režim v režimu spánku a někdy se může hodit ve chvíli, kdy člověku dochází šťáva, ale nabíječka není poblíž. Také je dobré vědět, co šetří energii při aktivitě, což je primárně jas/podsvícení či připojení k mobilnímu telefonu.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Při aktivitě, pokud jde o aktivitu s GPS (nepočítám UltraTrack a podobné úsporné režimy) spojení přes Bluetooth nehraje moc roli. Na F7S mi v takovém případě vypnutí spojení ani nenavýší odhad výdrže.
Vaše jméno, přezdívka: 
v6ak

Není to nic zásadního, ale všechno se počítá. Stejně jako odpojení snímačů. Ale největším žroutem je jednoznačně displej AMOLED a nastavení satelitních systémů (GPS vs. všechny systémy). Já používám celkem tři režimy při aktivitě - max. přesnost, běžné nastavení a max. šetření.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

IMHO úsporný režim není na trvalé používání, ale když je člověk trochu mimo civilizaci a nemůže tak často dobíjet, může se hodit. Nebo při delší aktivitě se může hodit zamyslet, kde lze ušetřit baterku. Šel jsem 100 km, měl jsem na hodinkách i navigaci, navíc terén byl trochu lesnatý. Nechtěl jsem dobíjet při každé pauze, tak jsem si vypnul podsvícení (v noci jsem si na displej svítil čelovkou; u AMOLED by to nešlo), vypnul heading bug, většinou byl na obrazovce s časem (která se moc nepřekresluje). Dobíjel jsem až při pauzách na 80. km, a pak na 90., v obou případech na pár minut. Možná by stačilo dobít jen jednou, a to na 90. km, ale chtěl jsem mít rezervu.
Vaše jméno, přezdívka: 
v6ak

Ja jezdim 100km autem do prace a Amoled 51mm s kozenym reminkem ala dobrodruh typu Indiana Jones se mi krasne blizsti na zapesti kdyz ridim svuj premiovy vuz
Vaše jméno, přezdívka: 
Kluk
Zpět na článek