Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Já byl s hodinkami 7 dní v nad. výšce cca 1600 až 2000m a během té doby, mi došlo k celkem razantnímu navýšení mojí VST, standart mám 35 a v Alpách bylo rázem 50 až 60 jako průměr, je možné že má nadmořská výška na tuto metriku také vliv? Jen pro upřesnění hodinky mám F7x soalr safír asi 2 roky.
Vaše jméno, přezdívka: 
David

Podle me to bude souviset s vetsim mnozstvim cervenych krvinek, to bude asi neco podobneho, jak jezdi trenovat spickovi sportovci do hor...
Vaše jméno, přezdívka: 
miras

Pořád přemýšlím, jak moc mám mým hodinkám (F8) věřit. Jak můžou správě určit to rozmezí hodnot VST, které jsou pro mě ty správné.
Vaše jméno, přezdívka: 
Marek

Hodinkám trvá 19 dnů, než na základě nočních hodnot stanoví optimum. A to pak vyhodnocují. Pokud se dostanete nad nebo pod, je stav nevyvážený. V případě nemoci, kdy VST zpravidla klesá hodně, může být stav VST dokonce nízký. Pokud jde o dlouhodobý trend, upravuje se i optimální rozsah (nahoru či dolů).
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Domnivam se, ze to bude ns zaklade nekolikatydenniho prumeru a jestli ti pote bude VST vybocovat z tveho prumeru, tak je neco spatne.
Vaše jméno, přezdívka: 
Miras


VST je skvela metrika, jak pro monitoring zdravi, tak pro pripravenost k treninku, bohuzel nekdy az moc prisna "VST nedpousti", 3 pivka navecer, nebo mirne nachlazeni a hned jsem mimo rozsah, ale tak to asi ma byt a asi proto je ji prikladana takova vaha. Jak jsem rekl, za me super vec.
Vaše jméno, přezdívka: 
Miras

Jo, poznat to je, ale já mám VST stabilně 25-30 ms, takže na mě to až takový vliv nemá :-) Málokdy se dostanu přes 30.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek