Pokud si chce Garmin udržet pozornost zákazníků, musí v nové generaci Fénixů ukázat něco fakt pořádného. Může to být vylepšený displej microLED? Spíše ne, ale dílčí vylepšení jistě ukáže
Hodinky umožňují sledovat množství přijatých tekutin a současně doporučují, kolik byste toho měli vypít. Cíl se navíc upravuje podle aktivit, při nichž určitou část tekutin zase vypotíte. V letních vedrech docela užitečné
Je zvláštní, že některé parádní funkce dokázal Garmin v nové generaci Fénixů pokazit, anebo rovnou odstranit. Ať už je to zobrazení mapy, datových polí, podsvícení či grafů v aktivitách. A k tomu přidal na tloušťce
Takto nějak bych si představoval budoucnost stylových hodinek Garminu. Tenké tělo, jasný displej a dlouhá výdrž. Nové hodinky od Honoru ukazují směr, který by mohl nabrat i Garmin
Zatímco jiní výrobci už jedou standardně s jasem 3 000 nitů, Garmin má zatím maximum jen 2 000 nitů a ještě k tomu režim bludičky, který nelze nijak ovlivnit. A k tomu neefektivní režim automatiky
Aplikace potvrzuje, že se hodinky opravdu budou jmenovat Enduro 4. A že půjde o velmi dobře vybavený model, a to pravděpodobně včetně volání - a tedy reproduktoru a mikrofonu. To však není vše...